דף בית

אביגיל פילאטיס בגולן

בעל/ת העסק: אביגיל לוי
טלפון:050-6463653
דוא''ל: avigailevy5@gmail.com‏

 

סטודיו לפילאטיס מזרן ומכשירים בהדרכת אביגיל לוי.
לחיזוק, עיצוב ומתיחת השרירים
שיפור היציבה, הגמישות וטווחי תנועה
נשימה נכונה , מודעות גופנית ושחרור לחץ ומתחים
שיקום לאחר פציעות, הקלה על כאבי גב וברכיים.
שיעורים דינמיים בקבוצות קטנות עם דגש על צרכי המתאמן.

פילאטיס היא שיטת אימון גופני אשר מושתתת על גישה הדוגלת בחיבור בין הגוף והנפש. המטרה באימון זה היא לשלוט על תנועת הגוף ע"י כוח המחשבה והרצון, לחזק את השריר ע"י שמירה על האורך שלו ולהתמקד בשרירים הסמוכים לעמוד השדרה. אימון הפילאטיס תורם ליישום יציבה נכונה של הגוף בפוזיציות שונות כמו הליכה, שכיבה וישיבה, ואנו לומדים להכיר את גופנו ואת הצורה בה הוא מתנועע ודומם. האימון משפיע על רמת האנרגיות של הגוף ומעלה אותן, עוזר לנשימה נכונה, לשליטה ולהפחתת מתח נפשי. הפופולאריות של השיטה צברה תאוצה בעשורים האחרונים, יחד עם הפופולאריות של טכניקות שונות הדוגלות בחיבור בין הגוף והנפש.

האימון מתרכז בחיבור שלנו עם עצמנו, במתיחת ושחרור של השריר, והתוצאה היא הירגעות ושיפור הביטחון העצמי. שלא כמו באימון רגיל, לאחר אימון פילאטיס האנרגיות עולות ואנו חשים רעננות, ערנות ורמת ריכוז גבוהה. מתאים לכלל האוכלוסייה בגלל אופיו העדין של האימון וההתמקדות שלו בשיקום השרירים, הוא מתאים למגוון רחב מאוד של אנשים. האימון גם נותן מענה למספר רחב של בעיות, כגון כאבי גב, כתפיים, אגן וברכיים. האימון תורם לחיזוק עמוד השדרה, השרירים והעצמות, ובכך בעצם מונע מצבים שמהם יכולים להיווצר בעיות כמו שרירים תפוסים, בריחת סידן וכדומה. לכן, אימון הפילאטיס בעצם מתאים לכולם – ילדים, ספורטאים, מבוגרים, נשים בהריון וכיוצא בזה. כולם יכולים ליהנות מאימון זה, לשפר את יכולות הגוף שלהם ולשמור בזאת על בריאותם, גם אם כושרם הגופני בסיסי או לקוי, וגם אם הם סובלים מבעיות שונות.

הבעיות הבריאותיות הנפוצות ביותר עקב התפתחות העולם המערבי ודרישותיו התובעניות של שוק העבודה המודרני, הם בעיקר בעיות הנגרמות מישיבה ארוכה מול מחשב, לחץ נפשי ורמת אנרגיות נמוכה. אימון הפילאטיס מתמקד בדיוק בפרמטרים האלה, שמשותפים למגוון רחב של אנשים. לא משנה במה אנחנו עוסקים או איך אנחנו חיים, הפילאטיס יוכל לעזור לנו כי הוא שם דגש על הקשבה לגופנו – מושג שהופך ליותר ויותר רחוק ומעורפל. אימון הפילאטיס מחזיר לנו את המודעות לגוף, את האופן בו יושבים נכון, נושמים בצורה יעילה ובעיקר נרגעים. כמו כן, הפילאטיס גם עונה על הצורך בחיטוב הגוף ומקנה לו מראה גמיש, ארוך וקליל.

אביגיל לוי  -  מדריכה מוסמכת לפילאטיס מזרן , פילאטיס מכשירים ופילאטיס שיקומי סב אקוטי, קמפוס שיאים, אוניברסיטת תל אביב.
בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה במסלול למחול ותנועה מטעם סמינר הקיבוצים.

 

לתיאום שיעור היכרות התקשרו לאביגיל 050-6463653

יוני 2020

א ב ג ד ה ו ש
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות טרמפים

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

גולן App

חפשו אפליקצית מועצה אזורית גולן

 
דף בית| לוח פעילויות| ענפי שירות| לוחות| טלפונים| מידע גולן| ימי הולדת| גלריה|