ארכיון חדשות

אירועי דצמבר בספרייה

25 נובמבר, 2014

ספריית מרום גולן מתחדשת ,מתארגנת ומתרגשת

לקראת פתיחה חורפית ,כשבחוץ רוח סערה,

 זה הזמן לחמם את הלב והאווירה

ולפנק אתכם אנשים יקרים  

במפגשים חגיגיים ואיכותיים.

חלקם ללא תשלום, מתנה לרגל חנוכת הבית-הספרייה.

אז, שימו לב רשמו ביומנים, ולא לשכוח מעילים (:

 

30.11.14  יום ראשון ,שעה 20:00- נדב בן יהודה, מטפס הרים ומחלץ בסיפור אישי מרתק: "השיבה מאזור המוות".כרטיס:25 ₪

בגיל 24 בלבד, החליט נדב בן יהודה לכבוש את פסגת האוורסט ולהיות הישראלי הצעיר ביותר שעשה זאת. כ 250 מ' לפני הפסגה חלה תפנית, כאשר נתקל במטפס טורקי חסר הכרה והיה עליו לקבל את ההחלטה הקשה האם להמשיך אל עבר הפסגה, או לנסות להציל את הטורקי הפצוע, למרות שכבר היה נראה שמאוחר מידי. נדב החליט לזנוח את המטרה שלו, לסכן את חייו ולהציל את הפצוע. סיפור מרגש של אומץ לב, של רגעי משבר והדילמות המלוות אותם, של הקרבה ושל התמודדות עם קשיים. בתוך סיפורו האישי, ידבר נדב על  על התובנות וההשלכות של מטפס הרים צעיר על עצמו ועל עולם הטיפוס כולו.

11.12.14  יום חמישי, בשעה 20:30- איתי אנגל בהרצאתו "דעא"ש - דיווח מהשטח"(יש להזמין כרטיסים מראש) כרטיס:25 ₪

בימים אלה אנו עדים לשינוי היסטורי במזרח התיכון. כח חדש, מאורגן ואכזרי יותר מכפי שאי פעם הכרנו עולה במזרח התיכון. ארגון  'המדינה האסלאמית' (דעא"ש) מבצע טבח עם בסוריה ובעירק, מוציא להורג את כל מי שלא מתיישר עם האסלאם הקיצוני בו הוא דוגל, צולב למוות נוצרים, קובר אזרחים בעודם בחיים, מוציא להורג אלפים ומאיים להקים ח'ליפות אסלאמית שתשתלט על כל המזרח התיכון ומעבר לו.

איתי אנגל הוא העיתונאי הישראלי היחיד שתיעד את המתרחש בסוריה ובעירק מימי נפילתו של סדאם חוסיין ועד למלחמה הרצחנית המתחוללת לנגד עינינו בימים אלה. בהרצאה זו הוא מספק מבט נדיר מהשטח אודות מקור הכוח שהעלה את דעא"ש, איך כשלה ארה"ב ביצירת צבא עירקי שאמור היה להגן על המדינה מפני הארגון ודומיו, ומי הם הלוחמים והלוחמות היחידים שמתמודדים ויכולים לדאע"ש על הקרקע.

הרצאתו מלווה בקטעי וידאו בלעדיים מסוריה ועירק ובמפות דינמיות שמסייעות להבין מי שולט כעת בשטח

18.12.14  יום חמישי, בשעה 16:30- חנוכה שמח ! אתם מוזמנים למופע "אופרה באגדות" עם שירלי הוד. כניסה ללא תשלום.

מפגש מרהיב עם זמרת אופרה! שירלי שרה ומדגימה קטעי אופרות המותאמים לילדים בשפות שונות ואפילו בעברית!  מפגש קסום עם אביזרים ותלבושות מרהיבות שירחיב את הידע תוך שירה, משחק ויצירה.

25.12.14  יום חמישי, בשעה 20:30 שיר סופר, במופע מוזיקאלי המשלב כלי נגינה מתרבויות שונות עתיקים ועכשוויים, כלי מיתר, נשיפה והקשה. כניסה ללא תשלום.

המופע מתובל במנגינות עממיות, צלילים וסיפורים אודות כלי הנגינה ומקורם. במופע ניתן לחוות את צלילם המיוחד של כלי הנגינה הבאים: רבאב, סנטור, סארוד, קערות טיבטיות, גונגים, חליל סיני, משרוקיות ציפורים, פעמונים, צינורות, אוקרינות, נבל פה, כלי הקשה שונים, שיר סופר  בנגינה על מסור -קאלימבה ושירת צלילים עיליים.

המופע סוחף את המאזין לחוויה עשירה ,צבעונית ובלתי רגילה , במופע יצירה לגיטרה ומסור, שירת צלילים עיליים  (שירה מיוחדת בשני קולות שמקורה ממונגוליה), מנגינות מהודו, פרס, אפגניסטן ועוד.

נשמח לראותכם, צוות ספריית מרום גולן

יוני 2020

א ב ג ד ה ו ש
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חדשות טרמפים

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה

גולן App

חפשו אפליקצית מועצה אזורית גולן

 
דף בית| לוח פעילויות| ענפי שירות| לוחות| טלפונים| מידע גולן| ימי הולדת| גלריה|